
Dr Wróblewska w TVP3
Nie samą pracą żyje stomatolog! Dr Mariola Wróblewska została zaproszona do udziału w programie TVP3 Katowice pt. „To już piątek”. W jednym z październikowych odcinków, Pani doktor opowiadała widzom o efektywnym czyszczeniu zębów, które jest podstawą utrzymania właściwej higieny jamy ustnej. Drugim wątkiem poruszanym przez naszą ekspertkę był problem dolegliwości dziąseł. Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia dr Wróblewskiej w internecie na stronie TVP3. Link to nagrania z jej udziałem dostępny jest TUTAJ. Część programu, w której udział wzięła dr Wróblewska, trwa
od 9 min. 28 sek. do 16 min. 55 sek.



